מדריך נוח של מקומות ושירותים

הגדילו את העסק שלכם ביחד עם Nicelocal
מדי חודש, 20 מיליון אנשים שמוכנים להוציא את כספם פונים ל-Nicelocal כדי לבחור את העסקים הכי טובים. דאגו לכך שהם יבחרו בכם
למידע נוסף
כל העסקים עם דירוגים וביקורות
בתל אביב
Recent reviews
גידו
31 אוגוסט 2023
היתרונות בסד,עברתי אצל פרופסור דקסלר ניתוח קרסול לפני שבוע,אני רוצה להודות לפרופסור דקסלר וכל הצוות הנפלא על הטיפול שקיבלתי,תודה רבה שזכיתי להיות מנותח דרכך,ידיי זהב!!!!גם הסבלנות ההקשבה העידוד שהכל יהיה בסדר,וכך היה!!!!!!!
4.7
20 ביקורות
נעם ס.
16 יולי 2023
החסרונות מחפש אתכם אשמח לקבל מספר טלפון פניתי כבר במייל
נועה ד.
11 יולי 2023
תגובה נהנתי מכל רגע איתה היא מהממת, קשובה, סבלנית אין לי מילה אחת רעה ! ממליצה בחום
4.5
4 ביקורות
גוני ש.
10 יולי 2023
אני ממש נהנית מהאפליקציה ומהפיתוחים האחרונים, משתמשת בה המון לעבודות ולעסק שלי, האפליקציה הפכה ממש לכלי עבודה מרכזי מבחינתי לאחרונה האפליקציה נתקעת המון ונסגרת מעצמה מה ניתן לעשות?
אדר
5 יולי 2023
היתרונות ראינו פה את הביקורות וביקשנו לראות את הספה לפני שהיא נשלחת אלינו. נתנו לנו לבוא לראות אותה במחסן והיו מאוד נחמדים, הספה בדיוק כמו שרצינו (שלחתי את העיצוב שרציתי בתמונה כדי שלא יהיה לאן להתבלבל) והגיעה תוך שבוע!! (עוד אחרי שאנחנו עיכבנו את המשלוח כדי לבוא לראות) באמת רוצה לפרגן להם, המחירים שלהם באמת ללא תחרות! כנראה שהבעיה היא באמת עם המובילים בלבד שמתבלבלים בספות אז ניתן לדאוג להובלה עצמאית.
4.8
15 ביקורות
בר
21 יוני 2023
היתרונות איזה כיף שהמקום נסגר חוויה שנקווה שלא תחזור שוב
4.4
50 ביקורות
משה צ.
21 מאי 2023
היתרונות דיל תאורה בקבוץ גלויות בתל אביב חיים היקר תודה רבה על העזרה הנוכחות והתמיכה המקצועית אמינות מעל הכל רכשנו נברשות לסלון פינת אוכל ומטבח חיים ליווה אותנו בכל התהליך בסבלנות אמינות ומעל הכל מקצועיות מדהימה הרגשנו שבאמת יש אבא ואמא למוצרים שרכשנו וגם לאחר הרכישה ענה לכל שאלה ופתר כל בעיה על הצד הטוב ביותר תודה רבה על השירות והתמיכה החסרונות לא היו חסרונות למרות לא מעט אתגרים ונקודות שהעלינו שנפתרו לשביעות רצוננו
נועה ט.
16 מאי 2023
מורה נהיגה הכי טוב בעולם! בחרתי את פיני כהוא גם ישראלי וגם מדבר רוסית אז במקרה ולא מבינים משהו - אפשר לשאול. קיבלתי מיקצוען עם אנרגיות טובות, אחלה מורה ובן אדן. גם כל השיעורים עשינו באותו אזור עם הטסטים שבסוף מאוד עזר. תודה רבה רבה פיני! Советую учиться у Пини, если вы хотите иметь возможность уточнить что-то по-русски, если недопоняли на иврите. Спокойный, вежливый, терпеливый инструктор, который поможет вам чувствовать себя за рулём комфортно и уверенно!
האם את/ה בעלים של עסק?
עדכנו את פרטי העסק כולל שעות פעילות, אפשרויות תשלום ועוד